1250₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

İade Şartları

İade Şartları

-Kargo ücretimiz 20 ₺ dir. 350 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
-Sipariş vermiş olduğun ürünün kargo çıkışı 1-3 iş günü içinde yapılmaktadır.
-Kargo yola çıktıktan en geç 24 saat sonra takip numarası kargo firması tarafından SMS ile bildirilmektedir.
-Belirtilen adreste bulunmaman durumunda, paketin 3 (üç) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 3 (üç) iş günü içerisinde paketini kargo şubesinden teslim alman gerekmektedir. Aksi taktirde siparişin tarafımıza iade edilir. 

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞİM/İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

- Etiketi bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsin. Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir.

2. İADE NASIL YAPABİLİRİM?

- Ürününü değiştirmek istersen,Değişim talebinde bulunman halinde, iaden ulaştıktan sonra tutar, Bankana aktarılmaktadır.

- KOLAY İADE kısmından iade talep formuna ulaşabilirsin.

 

-İade talep formunun son adımındaki Yurtiçi Kargo anlaşma kodunu not edip ilgili kargo şubesine giderek iade sürecini tamamlayabilirsin. Bankanıza bağlı olarak tutar, 7-14 iş günü içinde satın almada kullanılan ödeme yöntemiyle ödenecektir. 

 

 -Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğun ürünler bize ulaştıktan sonra 7-14 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankan üzerinden takip etmeni rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

 

 

3.İADE  KARGOSU İÇİN ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM? 
 

 

Hayır bedel ödemeyeceksiniz.
 

 

4. SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR? 

Tüm siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sipariş sonrası verilen telefon numarasına SMS ile kargo takip numarası gelmektedir.